27 Mayıs 2016 CUMA

Resmî Gazete

Sayı : 29724

ARTIRMA, EKSİLTME VE İHALE İLÂNLARI

 


KEPEZ-I VE KEPEZ-II HES’E AİT YENİ IZGARALARIN VE IZGARA TEMİZLEME SİSTEMLERİNİN TEMİNİ, DEMONTAJ MONTAJ TEST VE DEVREYE ALMA İŞLERİNİN YAPILMASI İŞİ İHALE EDİLECEKTİR

TEMSAN - Türkiye Elektromekanik Sanayii Anonim Şirketinden:


TCDD 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ/LOKO BAKIM ATELYE MÜDÜRLÜĞÜNDEKİ 2 ADET 5 TON KALDIRMA KAPASİTELİ VİNÇLERİN KAPASİTELERİNİN 10 TONA ÇIKARTILMASI İŞİDİR

TCDD İşletmesi 7. Bölge Müdürlüğünden:


4458 SAYILI GÜMRÜK KANUNU İLE TASFİYE YÖNETMELİĞİ HÜKÜMLERİ KAPSAMINDA TASFİYELİK HALE GELEN EŞYA SATILACAKTIR

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Erenköy Tasfiye İşletme Müdürlüğünden:


BALAST SATIN ALINACAKTIR

TCDD İşletmesi Sivas 4. Bölge Müdürlüğünden:


KIRKLARELİ İLİ, MERKEZ İLÇESİNDE BULUNAN TAŞINMAZ ÜZERİNE YAP - İŞLET - DEVRET YÖNTEMİ İLE AKARYAKIT İSTASYONU VE DİNLENME TESİSİ YAPILACAKTIR

Türk Kızılayı Genel Müdürlüğünden:


AFYON MİNERALLİ SU İŞLETMELERİ MÜDÜRLÜĞܒNÜN İHTİYACI OLAN DÖKME LİKİT PETROL GAZI (LPG) SATIN ALINACAKTIR

Türk Kızılayı Mineralli Su İşletmeleri Faaliyet Alanı Koordinatörlüğünden:


AŞAĞIDA ÖZELLİKLERİ BELİRTİLEN MALZEMELERİN ALIMI İŞİ AÇIK İHALE USULÜ İLE İHALE EDİLECEKTİR

Elektrik Üretim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Maden Sahaları Dairesi Başkanlığı Afşin-Elbistan Linyitleri İşletme Müdürlüğünden:


MUHTELİF ARAÇ VE MUHTELİF HURDA MALZEME SATILACAKTIR

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Hurda İşletmesi Müdürlüğünden:


MUHTELİF MOTOR BORU VE HORTUM SATIN ALINACAKTIR

TÜLOMSAŞ Genel Müdürlüğünden:


DE 22000 - DE 33000 TİP LOKOMOTİFLERE AİT KAPORTALARIN YIKAMA, ONARIM, KUMLAMA VE BOYAMA İŞÇİLİĞİ HİZMET İŞİ SATIN ALINACAKTIR

TÜLOMSAŞ Genel Müdürlüğünden:


ARSA VASIFLI TAŞINMAZ SATILACAKTIR

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığından:


44 ADET SANALLAŞTIRMA YAZILIM LİSANSI SATIN ALINACAKTIR

Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğünden:


VİDEO KONFERANS SİSTEMİ SATIN ALINACAKTIR

Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğünden:


AŞAĞIDA BİLGİLERİ VERİLEN TESİSLERİN ALANI KANTİN (HASTANE BÜFE, ÇAY OCAĞI VE KANTİN) YERİ OLARAK 2 (İKİ) YIL SÜRE İLE KİRAYA VERİLECEKTİR

Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Antalya İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinden:


TAŞINMAZ SATILACAKTIR

Iğdır Valiliği Defterdarlık Milli Emlak Müdürlüğünden:


TAŞINMAZLAR SATILACAKTIR

Tarsus Belediye Başkanlığından:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


KEPEZ-I VE KEPEZ-II HES’E AİT YENİ IZGARALARIN VE IZGARA TEMİZLEME SİSTEMLERİNİN TEMİNİ, DEMONTAJ MONTAJ TEST VE DEVREYE ALMA İŞLERİNİN YAPILMASI İŞİ İHALE EDİLECEKTİR

TEMSAN - Türkiye Elektromekanik Sanayii Anonim Şirketinden:

1 - İKN NO: 2016/188903

2 - Kepez-I HES biriktirme ve yükleme havuzları ile Kepez-II HES havuzu su giriş ızgaralarının imalatı ve bu 3 ızgaranın temizlenmesi için görev yapacak ızgara temizleme sisteminin imalatı ve çalışır durumda teslimi işi yaptırılacaktır.

3 - Bu işe ait ihale dokümanları, Çamlıca Mahallesi 145. Sokak No: 16 Yenimahalle / ANKARA (Tel: 0312 397 55 75 Dahili: 289) Şirketimizin Satın Alma ve Tedarik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı İç Satın Alma Müdürlüğü’nde ücretsiz görülebilir, dokümanlar isteklilere 200 TL karşılığında verilecektir.

4 - İsteklilerin ihale dokümanları hükümlerine göre hazırlayacakları kapalı teklif mektuplarını, en geç 07 Haziran 2016 Salı günü Saat 14.30’a kadar yukarıdaki adreste bulunan genel evrak servisinde bulundurmaları gerekmektedir. Posta ve diğer sebeplerden dolayı meydana gelebilecek gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

5 - Şirketimiz 4734 ve 4735 sayılı Kamu İhale Kanunlarına tabi olmayıp, bahis konusu ihale TEMSAN Satın Alma ve İhale Yönetmeliği esaslarına göre Açık İhale Usulü şeklinde yapılacak olup, ihaleyi yapıp yapmamakta, işi bölmekte, dilediğine kısmen veya tamamen vermekte serbesttir.

6 - 07.06.2014 tarih ve 29023 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Elektronik İhale Uygulama Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik uyarınca; 01.01.2015 tarihi itibariyle ihaleye katılmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı gerçek kişiler ile Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre kurulmuş tüzel kişiler EKAP’a kayıt olmak zorundadır.

4980/3-3


TCDD 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ/LOKO BAKIM ATELYE MÜDÜRLÜĞÜNDEKİ 2 ADET 5 TON KALDIRMA KAPASİTELİ VİNÇLERİN KAPASİTELERİNİN 10 TONA ÇIKARTILMASI İŞİDİR

TCDD İşletmesi 7. Bölge Müdürlüğünden:

İhale Kayıt No                           :  2016/180545

İdarenin:

a) Adresi                                    :  TCDD İşletmesi 7. Bölge Müdürlüğü Aliçetinkaya Mah. GAR/AFYONKARAHİSAR

b) Telefon ve Faks Numarası    :  0 272 213 76 21 - 0 272 214 19 43

c) Elektronik Posta Adresi         :  www.tcdd.gov.tr (tcddihalekomisyonuafyon@mynet.com)

1 - İhale konusu işin adı ve miktarı: TCDD 7. Bölge Müdürlüğü/Loko Bakım Atölye Müdürlüğündeki 2 adet 5 Ton Kaldırma Kapasiteli Vinçlerin kapasitelerinin 10 Tona çıkartılması işidir.

2 - Yukarıda belirtilen alımımız yerli isteklilerden teklif alınmak suretiyle Açık İhale Usulü ile ihaleye çıkarılmış olup, ihaleye katılabilmek için istenen belgeler ihale dokümanında belirtilmiştir.

3 - Tekliflerin TCDD İşletmesi 7. Bölge Müdürlüğü Mal ve Hizmet Alım Komisyonu Başkanlığına ihale gün ve saati olan 21/06/2016 günü saat 15:30’a kadar verilmiş veya gelmiş olması şarttır.

4 - İhale dokümanı TCDD İşletmesi 7. Bölge Müdürlüğü Mal ve Hizmet Alım İhale Komisyonu Bürosu-Afyonkarahisar adresinde görülebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunlu olup TCDD İşletmesi 7. Bölge Mali İşler Müdürlüğü Afyonkarahisar veznesinden KDV dahil 50,00 TL bedelle temin edilebilir.

5 - Teklif edilen bedelin en az %3’ü oranında geçici teminat verilecektir.

6 - Bu ihale, ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 ve 4735 sayılı Yasalara tabi değildir.

4915/1-1


4458 SAYILI GÜMRÜK KANUNU İLE TASFİYE YÖNETMELİĞİ HÜKÜMLERİ KAPSAMINDA TASFİYELİK HALE GELEN EŞYA SATILACAKTIR

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Erenköy Tasfiye İşletme Müdürlüğünden:

1 - Satışa esas bedeli en az 122,00 TL ile en çok 351.876,00 TL arasında değişen; 06.06.2016 günü saat 16.30'a kadar yatırılması gereken güvence tutarı da en az 12,20 TL, en çok 35.187,60 TL arasında olan, cinsi, miktarı, bulunduğu yeri, özellikleri, satışa esas bedeli ve güvence tutarı ayrı ayrı şartname eki listede gösterilen eşya satışlarında; konteyner, porselen mutfak eşyası, karton bardak, namlu, av tüfeği, sigorta, lamba, fan motoru, kumaş, yazıcı, metal kalıp, priz, metal makine aksamı, diyot, plastik aksam, plastik, elektriki aksam, cep telefonu aksamı, traş makinesi, rezistans, mouse, adaptör, valf, kapak, kamera, usb bağlantı kablosu, batarya, filitre, aluminyum, oto yedek parçası, mini led, kağıt poşet, güç kaynağı, mini rulman, mini vida, conta ipi, iplik, sentetik taş, alarm, mini plastik top, plastikten elbise askılığı, bezden el çantası, erkek ayakkabı, mini oyuncak motoru, taklit mücevher eşyası, plastikten anahtarlık v.b. 27 (yirmiyedi ) grup eşya açık artırma suretiyle Dudullu Caddesi İETT Anadolu Garajı Yanı Ataşehir/İSTANBUL adresindeki ihale salonunda 07.06.2016 tarihinde saat 10:00'da satışa sunulacaktır. Satışa sunulan eşya ve söz konusu ihale hakkında ayrıntılı bilgiye www.gtb.gov.tr internet adreslerimiz ile (0) (216) 364 36 80/81/109-187 numaralı telefondan ulaşılabilir

2 - Kimliklerini belirlemeye yarayan belge, gerçek kişilerin T.C. kimlik numarası ve ikametgâh beyanı, tüzel kişilerin vergi kimlik numarası ve işyeri merkezi beyanı, güvencenin yatırıldığına ilişkin belge, vekil olarak katılanlar için vekâletname aslı veya noter onaylı örneği, tüzel kişiler adına katılacaklardan, yetki belgesinin aslı veya noter onaylı örneğinin veya vekaletname kartının satış günü ihale salonunda ibraz edilmesi gerekir.

3 - Bu ilanda bulunmayan hususlarda şartname ve eki listelerde belirtilen hükümler geçerlidir. Açık Artırma Yöntemiyle Eşya Satış Şartnamesi ve ekleri 10 TL. bedel karşılığı Erenköy Tasfiye İşletme Müdürlüğü ile İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğünden alınabilir.

İlan olunur.

4997/1-1


BALAST SATIN ALINACAKTIR

TCDD İşletmesi Sivas 4. Bölge Müdürlüğünden:

İhale Kayıt No                           :  2016/183069

1 - İdarenin :

a) Adresi                                    :  TCDD İşletmesi 4.Bölge Müdürlüğü Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı İstasyon Caddesi No: 1 - SİVAS

b) Telefon ve Faks Numarası    :  0 346 2217000 - 0 346 2237677

c) Elektronik Posta Adresi         :  4bolgeihalekomisyonu@tcdd.gov.tr

2 - İhale konusu işin niteliği, türü ve miktarı: İhsanlı istasyonu teslimi 20.000 m³ balast satın alınacaktır.

3 - Yukarıda belirtilen alım Yerli İsteklilerden teklif alınmak suretiyle Açık İhale Usulü ile ihaleye çıkarılmış olup, ihaleye katılabilmek için istenen belgeler ihale dokümanında belirtilmiştir.

4 - Tekliflerin TCDD Sivas 4. Bölge Müdürlüğü Mal ve Hizmet Alımı İhale Komisyon Şefliğine (Giriş kat 12 nolu oda) 10/06/2016 günü saat 14:30’a kadar verilmiş veya gelmiş olması şarttır. İhale yukarıda belirtilen yer, tarih ve saatte toplantı salonunda yapılacaktır. (1. Kat 34 nolu oda)

5 - İhale dokümanı TCDD Sivas 4. Bölge Müdürlüğü Mal ve Hizmet Alımı İhale Komisyonu Şefliğinde (Giriş kat 12 nolu oda) görülebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunlu olup; İhale doküman bedeli Teşekkülümüz veznesine 100,00 TL. (KDV Dahil) yatırmak şartıyla Mal ve Hizmet Alımı İhale Komisyonu Şefliğinden (Giriş kat 12 nolu oda) temin edilebilir.

6 - Teklif edilen bedelin en az %3’ü oranında geçici teminat verilecektir.

7 - Bu ihale, ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 ve 4735 sayılı Yasalara tabi değildir.

4921/1-1


KIRKLARELİ İLİ, MERKEZ İLÇESİNDE BULUNAN TAŞINMAZ ÜZERİNE YAP - İŞLET - DEVRET YÖNTEMİ İLE AKARYAKIT İSTASYONU VE DİNLENME TESİSİ YAPILACAKTIR

Türk Kızılayı Genel Müdürlüğünden:

1 - Kırklareli ili, Merkez ilçesi, Kavaklı köyünde bulunan tapunun 8091 parselinde kayıtlı, 53800 m2 yüzölçümlü taşınmazın 18.000,00 m²’lik kısmına (Kızılay’a ait tesislere araç vb. giriş çıkışı engellemeyecek şekilde) akaryakıt istasyonu ve dinlenme tesisi yapılması işi yap - işlet - devret yöntemi ile yaptırılacaktır.

2 - Firmalar, teklif etmiş oldukları aylık kiranın 2 katı ve tahmini yatırım maliyetinin %3’ünün toplamı kadar geçici teminat vereceklerdir.

3 - İhaleye ait şartnameler “Ataç 1 Sok. No: 32 Yenişehir/ANKARA” adresindeki Genel Müdürlüğümüzden, “Ahmediye Mah. Halk Cad. Esvafçı Sok. No: 8 Üsküdar / İSTANBUL” adresindeki İstanbul Müdürlüğümüzden 250,00 TL karşılığında temin edilebilecektir.

İdari, teknik ve mali şartnamelere www.kizilay.org.tr adresinden ulaşılabilecektir.

4 - Firmaların ihale zarflarını en geç 21.06.2016 günü saat 11:00’e kadar “Karakaş Mah. Sungurbey Cad. No: 9 KIRKLARELİ” adresindeki Kırklareli Devlet Hastanesi (Eski SSK Hastanesi) B Blok bahçesinde bulunan Türk Kızılayı Kırklareli Şube Başkanlığına vermiş / göndermiş olmaları gerekmektedir.

5 - Teklif ve Teminat Mektubu zarfı 24.06.2016 günü saat 15:30’da “İstanbul Yolu Üzeri 1. Km. 39020 KIRKLARELİ” adresindeki KIRKLARELİ TİCARET BORSASI toplantı salonunda açılacaktır.

6 - Postada meydana gelecek gecikmeler dikkate alınmaz.

7 - Telgraf, mail ve faksla yapılacak müracaatlar dikkate alınmayacaktır.

8 - Kurumumuz Kamu İhale Kanunlarına tabi değildir.

5094/1-1


AFYON MİNERALLİ SU İŞLETMELERİ MÜDÜRLÜĞܒNÜN İHTİYACI OLAN DÖKME LİKİT PETROL GAZI (LPG) SATIN ALINACAKTIR

Türk Kızılayı Mineralli Su İşletmeleri Faaliyet Alanı Koordinatörlüğünden:

1 - Türk Kızılayı Mineralli Su İşletmeleri Afyon Fabrika Müdürlüğü’nün ihtiyacı olan 70 Ton Miks, 50 Ton Propan toplamda 120 Ton LPG alım işi kapalı zarfla teklif alınmak suretiyle satın alınacaktır.

2 - Firmalar teklif ettikleri fiyatın en az %3’ü nispetindeki geçici teminatı teklifleri ile birlikte vereceklerdir.

3 - İhaleye ait şartnameler "İstasyon Mah. Türk Kızılayı Cad. No: 6 Etimesgut/ ANKARA" adresindeki Faaliyet Alanı Koordinatörlüğümüzden, 125,00 TL + KDV karşılığında temin edilebilir.

İdari ve teknik şartnamelere www.kizilay.org.tr adresinden ulaşılabilecektir.

4 - Firmaların tekliflerini en geç 21 Haziran 2016 saat 15:00’a kadar Ataç-1 Sokak No: 32 Yenişehir/ANKARA adresinde bulunan Türk Kızılayı Genel Müdürlüğü evrak birimine vermiş / göndermiş olmaları gerekmektedir.

5 - İhale Zarfı 22 Haziran 2016 saat 14:00’da İstasyon Mah. Türk Kızılayı Caddesi No:6 Etimesgut/ANKARA adresinde bulunan Mineralli Su İşletmeleri Faaliyet Alanı Koordinatörlüğümüz Toplantı Salonunda açılacaktır.

6 - Postada veya Kargoda meydana gelecek gecikmeler dikkate alınmaz.

7 - E-mail veya Faksla yapılacak müracaatlar dikkate alınmayacaktır.

8 - Kurumumuz Kamu İhale Kanunlarına tabi değildir.

5084/1-1


AŞAĞIDA ÖZELLİKLERİ BELİRTİLEN MALZEMELERİN ALIMI İŞİ AÇIK İHALE USULÜ İLE İHALE EDİLECEKTİR

Elektrik Üretim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Maden Sahaları Dairesi Başkanlığı Afşin-Elbistan Linyitleri İşletme Müdürlüğünden:

1 - Teşekkülün;

a) Adres                                     :  AEL İşletme Müd. Afşin/KAHRAMANMARAŞ

b) Telefon ve faks numarası      :  0 344 524 22 82 / 0 344 524 22 80

c) Elektronik Posta Adresi         :  ael@euas.gov.tr

2 - İhale konusu malın

 

a) Niteliği ve Türü

Miktarı

İhale Kayıt No

Dosya No

Şartname Bedeli

İhale Tarihi

1 TAMBUR MİLİ İMALİ

2 Kalem

2016-183607

TER-AEL-

2016-0083

120,00-TL

16/06/2016

 

b) Teslim yeri                            :  AEL İşletme Müdürlüğü Merkez Ambarı

c) Teslim Tarihi                         :  Teknik Şartnamede termin planı bulunmuyor ise istekliler belirtecektir

d) İhale usulü                             :  Açık İhale Usulü.

3 - İhalenin

a) Yapılacağı Yer                       :  AEL İşletme Müdürlüğü İhale salonu.

b) Tarihi ve Saati                       :  Yukarıda belirtilen tarihlerde, Saat: 14:00

c) İhale Dokümanlarının

    Görülmesi ve Temini             :  AEL İşletmesi Satınalma Şube Müdürlüğü

4-1) İhale dokümanı (Teklif İsteme Belgeleri) aşağıda belirtilen adreslerde ve Şirketimizin İnternet Sitesinde (www.euas.gov.tr) bedelsiz olarak görülebilir. Ancak ihaleye teklif verecek olanların İhale dokümanını satın alması zorunludur.

4.2) Konu ile ilgilenen teklif sahipleri, İhale Dokümanı (Teklif İsteme Belgelerini) bedelini Vakıfbank (Elbistan Şb. Hesap No): TR92 0001 5001 5800 7286 0069 13 no’lu hesabına yatırıldığına dair, üzerinde ihale konusu iş ile ilgili istekli firma bilgilerinin yer aldığı banka dekontu ile müracaat edildiği takdirde, aşağıda belirtilen adreslerden temin edilebilir:

EÜAŞ Afşin-Elbistan Linyitleri İşletme Müdürlüğü (Faks: 0 344-524 22 80)

Afşin/KAHRAMANMARAŞ

5 - İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler. (Mevzuatı gereği kayıtlı olduğu Ticaret ve /veya Sanayi Odası veya Meslek Odası belgesi, İsteklinin Ortak girişim olması halinde şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen Ortak Girişim Belgesi, ihale dokümanının satın alındığına dair belge.)

6 - İstekliler teklif ettikleri bedelin %3 (Yüzde üç)’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

7 - Teklifler, İhale tarihi saat 14:00’a kadar AEL İşletme Müdürlüğü Genel Muhaberatına verilebileceği gibi, İadeli Taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilir. (Postadaki gecikmeler dikkate alınmaz.)

8 - Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren en az 60 takvim günü olmalıdır.

9 - İş bu ihaleler 4734 sayılı kanunun 3.g maddesi kapsamında olduğundan, EUAŞ Genel Müdürlüğü Satın Alma ve İhale Yönetmeliği hükümlerine göre yapılarak neticelendirilecektir.

5017/1-1


MUHTELİF ARAÇ VE MUHTELİF HURDA MALZEME SATILACAKTIR

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Hurda İşletmesi Müdürlüğünden:

TEKNİK ÖZELLİKLERİ VE DURUMU İTİBARIYLA İHTİYAÇ FAZLASI OLAN AŞAĞIDA MÜFREDATI KAYITLI MUHTELİF ARAÇLAR VE MUHTELİF HURDA MALZEMELER KAPALI ZARFLA TEKLİF ALINARAK İHALE SURETİYLE AŞAĞIDA BELİRTİLEN TARİHLERDE SATIŞA ARZ EDİLMİŞTİR.

ARAÇLAR TRAFİĞE TESCİL EDİLEBİLİR. ASKERİ BOYA RENGİ (HAKİ) İLE TRAFİĞE ÇIKARILAMAZ. ASKERİ BOYA RENGİ BİR BAŞKA RENK İLE DEĞİŞTİRİLECEKTİR. YURTDIŞINA SATILAMAZ. BİR AY İÇERİSİNDE TRAFİĞE TESCİL ETTİRİLECEKTİR. SATILAN ARAÇLARIN TESLİMATLARI, KARAYOLLARI TRAFİK KANUNU USUL VE ESASLARI DAHİLİNDE YAPILACAKTIR.

MUHTELİF İŞ MAKİNESİ VE MUHTELİF ARAÇ VE ARAÇ PARÇALARI, DİZEL VE BENZİNLİ MOTOR, ELEKTRİK ELEKTRONİK MALZEME, MUHTELİF ALÜMİNYUM, PASLANMAZ, MOTORSİKLET VE BİSİKLET, TEZGAH, ELEKTRİK MOTORLARI, SÖKÜMÜ EKONOMİK OLMAYAN MALZEME, TIR YER DORSESİ, JANTSIZ KARKAS VASFINDA DIŞ LASTİK, YAĞ, MUHTELİF YÜZER VASITA, KUMAR MAKİNALRI, DEMİR ÇELİK TEL, AHŞAP VE KAMYON KASASI, İNŞAAT DEMİRİ, MAKARALI HALAT, AYIKLANMASI EKONOMİK OLMAYAN MALZEME, PİK, GEMİ ZİNCİRİ VE ÇAPASI, GEMİ DOM PARÇALARI, FİBER FİLİKA, SU TANKERİ RÖMORK, LİKİT OKSİJEN-NİTROJEN DEPOLAMA TANKLARI, M1-N1 ÖTA ARAÇ, TERESSUBAT NİTELİKLİ MALZEME, SONDAJ MATKAP UÇLARI VE PARÇALARI, NAMLU, GALVANİZLİ ÇELİK HALAT, TANK MOTORU, KARIŞIK TEL, İNŞAAT DEMİRİ VE KALORİFER TESİSAT BORUSU, ÇELİK ÖZLÜ BANT LASTİĞİ, DEMİR ÇELİK TALAŞI, MUHTELİF GEMİ, AHŞAP VB. HURDALARI.

 

İHALE TARİHİ

İHALE SAATİ

İHALE YERİ

07 HAZİRAN 2016

14.00

MERKEZ/ANKARA

14 HAZİRAN 2016

14.00

MERKEZ/ANKARA

21 HAZİRAN 2016

14.00

MERKEZ/ANKARA

28 HAZİRAN 2016

14.00

MERKEZ/ANKARA

 

Şartnameler, Ankara MKE Hurda İşletmesi Pazarlama ve Satış Müdürlüğü, KIRIKKALE, Aliağa/İZMİR ve Seymen/İZMİT MKE Hurda Müdürlüklerinden temin edilebilir.

TEKLİFLER EN GEÇ YUKARIDA BELİRTİLEN TARİHLERDE SAAT 14:00'E KADAR ANKARA MKE HURDA İŞLETMESİ PAZARLAMA ve SATIŞ MÜDÜRLÜĞÜNE VERİLMİŞ OLACAKTIR.

Geçici ve kesin teminatlar 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununda belirtilen kapsam ve şekle uygun olacaktır.

İşletmemiz 2886 sayılı Kanuna tabi olmayıp, ihaleyi yapıp yapmamakta veya dilediğine yapmakta veya ihale mevzuunu parçalayıp ayrı ayrı yapmakta serbesttir.

Daha geniş bilgi için aşağıdaki telefonlarımıza müracaat edilebilir.

PAZARLAMA MÜDÜRLÜĞÜ    : 03123841065 - 0312 384 03 07/175-174

ALİAĞA HUR. MD.                      : 02326251120/128-129-130

KIRIKKALE HUR. MD.                : 03182242898

SEYMEN HUR. MD.                     : 02623413797/124-126

5073/1-1


MUHTELİF MOTOR BORU VE HORTUM SATIN ALINACAKTIR

TÜLOMSAŞ Genel Müdürlüğünden:

İhale Kayıt Numarası                 :  2016/184804

1-İdarenin

a) Adresi                                    :  Ahmet Kanatlı Cad. 26490 /ESKİŞEHİR

b) Telefon ve Faks Numarası    :  0 (222) 224 00 00 (4435-4436) / 225 50 60 - 225 72 72

2 - İhale konusu işin niteliği, türü ve miktarı: 56 Kalem muhtelif motor boru ve hortum teknik şartnamelere, bilgilere ve resimlere göre imal ettirilmek suretiyle satın alınacaktır.

3 - İhalenin

a) Yapılacağı yer                        :  TÜLOMSAŞ İhale Komisyonu Toplantı Salonu

b) Tarihi ve saati                        :  13/06/2016 - Saat 14.00

4 - Yukarıda belirtilen alımımız Yerli isteklilerden teklif alınmak suretiyle Açık İhale Usulü ile ihaleye çıkarılmış olup, ihaleye katılabilmek için istenen belgeler ihale dokümanında belirtilmiştir.

5 - Tekliflerin TÜLOMSAŞ Genel Müdürlüğü Satınalma İkmal Daire Başkanlığına 13/06/2016 günü saat 14:00’e kadar verilmiş veya gelmiş olması şarttır.

6 - İhale dokümanı TÜLOMSAŞ Genel Müdürlüğü Satınalma İkmal Daire Başkanlığında görülebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunlu olup aynı adresten 100,- TL bedelle (KDV dahil) temin edilebilir.

7 - Teklif edilen bedelin en az % 3’ü oranında geçici teminat verilecektir.

8 - Bu ihale ceza ve ihalelerden yasaklanma hükümleri hariç 4734 ve 4735 sayılı Yasalara tabi değildir.

4898/1-1


DE 22000 - DE 33000 TİP LOKOMOTİFLERE AİT KAPORTALARIN YIKAMA, ONARIM, KUMLAMA VE BOYAMA İŞÇİLİĞİ HİZMET İŞİ SATIN ALINACAKTIR

TÜLOMSAŞ Genel Müdürlüğünden:

İhale Kayıt Numarası                 :  2016/184805

1 - İdarenin

a) Adresi                                    :  Ahmet Kanatlı Cad. 26490/ESKİŞEHİR

b) Telefon ve Faks Numarası    :  0 (222) 224 00 00 (4435-4436)/225 50 60 - 225 72 72

2 - İhale konusu işin niteliği, türü ve miktarı: DE 22000 - DE 33000 tip lokomotiflere ait 20 adet kaportanın yıkama, onarım, kumlama ve boyama işçiliği, teknik şartname ve eki resimlere göre hizmet alımı yoluyla satın alınacaktır.

3- İhalenin

a) Yapılacağı yer                        :  TÜLOMSAŞ İhale Komisyonu Toplantı Salonu

b) Tarihi ve saati                        :  14.06.2016 - Saat 14:00

4 - Yukarıda belirtilen alımımız Açık İhale Usulü ile ihaleye çıkarılmış olup, ihaleye katılabilmek için istenen belgeler ihale dokümanında belirtilmiştir.

5 - Tekliflerin TÜLOMSAŞ Genel Müdürlüğü Satınalma İkmal Daire Başkanlığına 14/06/2016 günü saat 14:00’e kadar verilmiş veya gelmiş olması şarttır.

6 - İhale dokümanı TÜLOMSAŞ Genel Müdürlüğü Satınalma İkmal Daire Başkanlığında görülebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunlu olup aynı adresten 100,- TL bedelle (KDV dahil) temin edilebilir.

7 - Teklif edilen bedelin en az % 3’ü oranında geçici teminat verilecektir.

8 - Bu ihale ceza ve ihalelerden yasaklanma hükümleri hariç 4734 ve 4735 sayılı Yasalara tabi değildir.

4899/1-1


ARSA VASIFLI TAŞINMAZ SATILACAKTIR

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığından:

1 - Bursa İli, Osmangazi İlçesi, Hüdavendigar Mah. 4673 Ada Eski:1 Yeni:8 Numaralı 3.119,15 m2 yüzölçümlü arsa vasıflı taşınmazın peşin satışı” işi

Tahmin Edilen Bedel     :  5.614.470,00.-TL + KDV

Geçici Teminat %3        :  168.434,50.-TL

 

S. No

İlçesi

Mahallesi

Ada-Parsel-No

Toplam m2

Belediye Hissesi

İmar Durumu

1

Osmangazi

Hüdavendigar

4673- Eski: 1

Yeni: 8

3.119,15 m2

Tam

Arsa

 

2886 sayılı D.İ. Kanunun 36. maddesine göre Kapalı Teklif Usulü ile ihaleye konulmuştur.

İhalesi Belediyemiz Encümeninde 07/06/2016 SALI günü saat 15:00 de yapılacaktır.

Şartname ve ekleri: Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına bağlı İhale Şb. Müd.de görülebileceği gibi 250,00.-TL (KDV dahil) bedelle de  temin edilebilir.

 

İSTENEN EVRAKLAR

ŞİRKETLER

ŞAHISLAR

1

İmza Sirküleri

1

İmza Sirküleri

2

Vekil İse Vekaletname

2

Vekil İse Vekaletname

3

Vekaleten İhaleye Katılma Halinde, İstekli Adına Katılan Kişinin Noter Tasdikli İmza Sirküleri

3

Vekaleten İhaleye Katılma Halinde, İstekli Adına Katılan Kişinin Noter Tasdikli İmza Sirküleri

4

Ticaret ve Sanayi Odası Belgesi

4

Nüfus Cüzdan Sureti.

5

Geçici Teminat Yatırdığına Dair Makbuz

5

İkametgah Senedi

6

Şartname Alındığına Dair Makbuz

6

Geçici Teminat Yatırdığına Dair Makbuz

7

Ticaret Sicili Gazetesi

7

Şartname Alındığına Dair Makbuz

8

Bursa Büyükşehir Belediyesinden Borcu Yoktur Belgesi

8

Bursa Büyükşehir Belediyesinden Borcu Yoktur Belgesi

 

İç zarfları kapalı tekliflerini ihale günü saat 14:00’a kadar Bursa Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı İhale Şb. Md.ğü Zafer Mah. Ankara Yolu Cad. A Blok Zemin Kat No: 1/1 Osmangazi/ Bursa adresine makbuz karşılığı vermeleri gerekmektedir.

Telgrafla ve faksla yapılacak müracaatlar ve postada meydana gelecek gecikmeler kabul edilmeyecektir, ilan olunur.

http://www.bursa.bel.tr

4893/1-1


44 ADET SANALLAŞTIRMA YAZILIM LİSANSI SATIN ALINACAKTIR

Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğünden:

Ofisimizce, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü ihtiyacı 44 adet Sanallaştırma Yazılım Lisansı teknik şartnamesine ve Vmware markasına uygun olarak, Ofis’imiz tip ticari şartnamesi ile ihale ek şartlar listesinde belirtilen şartlarla, açık teklif usulü ile iç piyasadan satın alınacaktır. 

1 - İHALE EVRAKI BEDELLİDİR.

a) İstekliler, ihale dokümanlarını Genel Müdürlüğümüz III Nolu Satınalma Daire Başkanlığında ve Ofisimiz internet sitesinde görebilirler. Ancak ihaleye teklif verecek olan firmaların, şartname bedelini (130.-TL) Ofis veznelerinden birine veya Ofis banka hesabına yatırmaları zorunludur.

b) Yatırılan paraya ait ödendi belgesinin aslı ile bir suretinin teklif evrakına eklenerek dış zarfa konulması zorunludur.

2 - Teklif mektupları iç içe konulmuş iki zarf halinde olacaktır. İÇ ZARFTA YALNIZ TEKLİF EDİLEN FİYATIN YAZILI OLDUĞU TEKLİF MEKTUBU, dış zarfta ise iç zarfla birlikte teknik şartnamesi, markası, Ofis Ticari Şartnamesi ve ihale ek şartlar listesinin aynen kabul edildiğini belirten yazılı taahhütname ve ticari şartnamenin 2. maddesinde yazılı belgeler ile ihale ek şartlar listesinde belirtilen belgeler bulunacaktır.

3 - Teklifler, 08/06/2016 günü, saat 12.00’ye kadar Genel Müdürlüğümüz, III Nolu Satınalma Daire Başkanlığında bulundurulacaktır. Geç gelen teklifler ile postada vaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

4 - Teklif mektuplarının, son teklif verme günü saat 14.00’de evvela dış zarfları açılacak, daha sonra teklif mektubu ile birlikte gönderilmesi gerekli olan belgeler incelenecek, bu inceleme sonucunda belgeleri istenilen şartlara uygun olduğu tespit edilenlerin teknik şartnamesine ve markasına uygunluğunun belirlenmesini müteakip, uygun olduğu tespit edilen tekliflerin fiyat ile ilgili iç zarfları bilahare bildirilecek bir tarihte açılacaktır. Uygun olmayan teklifler ise açılmadan teklif sahiplerine iade edilecektir. 

5 - Teklifler, ihaleye esas ticari şartnamenin 7. maddesinde belirtilen şartlarla iç zarfların açılmasını müteakip en az 30 gün opsiyonlu olacaktır.

6 - İhale konusu malzemenin tamamı için teklif verilecek olup, kısmi teklifler değerlendirilmeyecektir.

7 - Teklif edilen bedelin % 3’ünden az olmamak üzere istekliler tarafından belirlenecek tutarda son teklif verme tarihinden itibaren en az 6 ay süreli geçici teminat verilecektir.

8 - Söz konusu ihale, Kamu İhale Kanununun 3. maddesi (g) fıkrası (İstisna) kapsamında olup, Ofis, ihale konusu malzemeyi ihale edip etmemekte, kısmen ihale etmekte serbesttir.

5079/1-1


VİDEO KONFERANS SİSTEMİ SATIN ALINACAKTIR

Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğünden:

Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü ihtiyacı Video Konferans Sistemi teknik şartnamesine uygun olarak, Ofis’imiz tip ticari şartnamesi ile ihale ek şartlar listesinde belirtilen şartlarla, açık teklif usulü ile iç piyasadan satın alınacaktır.

1 - İHALE EVRAKI BEDELLİDİR.

a) İstekliler, ihale dokümanlarını Genel Müdürlüğümüz III Nolu Satınalma Daire Başkanlığında ve Ofisimiz internet sitesinde görebilirler. Ancak ihaleye teklif verecek olan firmaların, ihale dokümana bedelini (140,00 TL) Ofis veznelerinden birine veya Ofis banka hesabına yatırmaları zorunludur.

b) Yatırılan paraya ait ödendi belgesinin aslı ile bir suretinin teklif evrakına eklenerek dış zarfa konulması zorunludur.

2 - Teklif mektupları iç içe konulmuş iki zarf halinde olacaktır. İÇ ZARFTA YALNIZ TEKLİF EDİLEN FİYATIN YAZILI OLDUĞU TEKLİF MEKTUBU, dış zarfta ise iç zarfla birlikte, teknik şartname, idari şartname, Ofis Ticari şartnamesi ve ihale ek şartlar listesinin aynen kabul edildiğini belirten yazılı taahhütname ve ticari şartnamenin 2. maddesinde yazılı belgeler ile ihale ek şartlar listesinde belirtilen belgeler bulunacaktır.

3 - Teklifler, 08.06.2016 günü, saat 12.00’ye kadar Genel Müdürlüğümüz, III Nolu Satınalma Daire Başkanlığında bulundurulacaktır. Geç gelen teklifler ile postada vaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

4 - Teklif mektuplarının, son teklif verme günü saat 14.00’de evvela dış zarfları açılacak, daha sonra teklif mektubu ile birlikte gönderilmesi gerekli olan belgeler incelenecek, bu inceleme sonucunda belgeleri istenilen şartlara uygun olduğu tespit edilenlerin, kuruluşça hazırlanan teknik şartnamesine uygunluğunun belirlenmesini müteakip, uygun olduğu tespit edilen tekliflerin fiyat ile ilgili iç zarfları bilahare bildirilecek bir tarihte açılacaktır. Uygun olmayan teklifler ise açılmadan teklif sahiplerine iade edilecektir.

5 - Teklifler, ihaleye esas ticari şartnamenin 7. maddesinde belirtilen şartlarla iç zarfların açılmasını müteakip en az 30 gün opsiyonlu olacaktır.

6 - İhale konusu malzemenin tamamı için teklif verilecek olup, kısmi teklifler değerlendirilmeyecektir.

7 - Teklif edilen bedelin %3’ünden az olmamak üzere istekliler tarafından belirlenecek tutarda son teklif verme tarihinden itibaren en az 6 ay süreli geçici teminat verilecektir.

8 - Söz konusu ihale, Kamu İhale Kanununun 3. maddesi (g) fıkrası (İstisna) kapsamında olup, Ofis, ihale konusu malzemeyi ihale edip etmemekte, kısmen ihale etmekte serbesttir.

5080/1-1


AŞAĞIDA BİLGİLERİ VERİLEN TESİSLERİN ALANI KANTİN (HASTANE BÜFE, ÇAY OCAĞI VE KANTİN) YERİ OLARAK 2 (İKİ) YIL SÜRE İLE KİRAYA VERİLECEKTİR

Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Antalya İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinden:

1 - Aşağıda bilgileri verilen tesislerin alanı Kantin (Hastane büfe, çay ocağı ve kantin) yeri olarak 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 37’inci maddesine göre Kapalı Teklif Usulü ile 2 (İki) yıl süre ile kiralanacaktır.

İhale, Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'nin Üçgen Mah. Abdi İpekçi Cad. No: 13 adresinde 6. Kat Satın Alma İhale Salonunda yapılacaktır. Kiraya verilecek taşınmazlar 2 (İki) kısımdan oluşmaktadır. İhale kısmi teklife açıktır.

2 - Şartname bedeli 250,00.-TL (İki Yüz Elli Türk Lirası) olup, ihale dokümanı Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinin Halk Bankası Antalya Şubesi TR04 0001 2009 5700 0004 0000 84 IBAN no'lu hesaba nakit, havale ya da eft yapıldıktan sonra Satın Alma servisinden alınabilir.

3 - İdare, ihale gününe kadar, ilan edilen ihaleden vazgeçme hak ve yetkisine sahiptir.

4 - İHALEYE İLİŞKİN

İhale tarihi: 29.06.2016 Çarşamba günü Saat: 10:00

5 - İhaleye katılmak isteyenler, tekliflerini ve aşağıda belirtilen belgeleri 29/06/2016 tarih saat 10:00’a kadar Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği 2. kat evrak kayıt birimine ibraz etmeleri gereklidir. İhaleye Katılabilme Şartları;

6 - İhaleye katılabilmek için

A) Gerçek Kişilerin;

a) Yasal yerleşim yeri sahibi olunması,

b) Tebligat için Türkiye’ de adres gösterilmesi,

c) TC Kimlik numaraları ile başvurmaları,

d) Geçici teminatı yatırmış olmaları gerekmektedir.

B) Tüzel Kişilerin;

a) Tüzel kişinin sicilinin kayıtlı bulunduğu idareden (Dernekler Müdürlüğünden, Ticaret veya Sanayi Odasından, Ticaret Sicili Müdürlüğünden, Vakıflar Bölge Müdürlüğünden, İdare Merkezinin bulunduğu yer Mahkemesinden veya ilgili makamdan) tüzel kişinin siciline kayıtlı olduğuna dair belge,

b) Şirketlerden; Noter tasdikli imza sirküleri,

c) Vakıflardan; ihaleye katılmak üzere yetkili organ tarafından alınmış kararın aslı veya noter tasdikli sureti ve ihaleye katılmak üzere yetkilendirilen kişinin noter tasdikli imza sirküleri

d) Derneklerden; ihaleye katılmak üzere yetkilendirdiği kişiyi belirten karar defterinin ilgili sayfasının noter tasdikli sureti ve yetkilinin noter tasdikli imza beyannamesi, Dernek tüzüğünün noter tasdikli sureti, Temsil durumunda; Noter tasdikli vekâletname ve vekâlet edene ait İmza Beyannamesi,

C) Ortak Girişimlerden;

1) Noter tasdikli Ortak Girişim Beyannamesi, Ortak girişimi oluşturan gerçek veya tüzel kişilerin her biri için, işbu maddedeki (A) veya (B) bentlerinde belirtilen belgeleri ibraz etmeleri zorunludur.

2) Türkiye’de tebligat için adres beyanı.

7 - Geçici ve Kesin teminat olarak alınacak belgeler

Tedavüldeki Türk Parası, Bankalar ve Özel finans kurumlarının verecekleri süresiz teminat mektupları, Hazine Müsteşarlığınca ihraç edilen devlet iç borçlanma senetleri veya bu senetler yerine düzenlenen belgeler( nominal bedele faiz dahil edilerek ihraç edilmiş ise bu işlemlerde anaparaya tekabül eden satış değerleri esas alınır)

8 - 2886 sayılı Devlet İhale Yasasının 6’ncı maddesindeki kişiler veya 83’üncü maddesinde belirtilen yasak fiil ve davranışta bulunan kişiler ihaleye katılamazlar.

9 - İhaleye katılmak isteyenlerin, yukarıda belirtilen belgeleri ihale şartnamesinde belirtildiği şekilde hazırlayarak en geç ilanda belirtilen ihale tarih ve saatine kadar, Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İhale Salonu’nda hazır bulunmaları gerekmektedir. Belirtilen tarih ve saatten sonra verilen teklifler ve postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

10 - Bu ilan kapsamında yapılacak olan kiralama işlemlerinde 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu hükümleri ve şartname hükümleri uygulanır.

11 - İhale Komisyonu 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu uyarınca ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir. Komisyonun ihaleyi yapmama kararına itiraz edilemez.

İhale Konusu Taşınmazın

1 - ANTALYA EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ

Taşınmaz No                                    :  1 (Merkez Bina)

İli                                                     :  Antalya

İlçesi                                                :  Muratpaşa

Pafta No / Cilt No                            :  17

Ada No / Sayfa No                          :  4520

Parsel No / Sıra No                          :  89

Hazine Payı                                      :  Tam

Cinsi                                                :  Hastane

Kiralanacak Olan Yer ve Amacı       :  Hastane Büfe, Çay Ocağı ve Kantin Yerleri.

Kiralanacak Olan Yüzölçümü (m2)  :  1- Hastanemiz kuzey cephe poliklinik girişinin sağ tarafında bulunan, merkez kantin binası 140 (m2) kapalı ve 225 (m2) açık olmak üzere toplam 365 m2 alan

                                                            2- Batı cephesinde yeşil alan içerisinde, personel kantini binası 38 (m2) kapalı alan

                                                            3- A Blok 10 katta bulunan, personel kantini binası 20 (m2) kapalı alan

Taşınmaz No                                    :  2 (Aşır Aksu Hastanesi)

İli                                                     :  Antalya

İlçesi                                                :  Kepez

Mahalle/Köyü                                  :  Duraliler Mahallesi

Pafta No / Cilt No                            :  …../114

Ada No / Sayfa No                          : …../11296

Parsel No / Sıra No                          :  2745/……

Hazine Payı                                      :  Tam

Cinsi                                                :  Hastane

Niteliği                                             :  Maliye Hazinesi

Kiralanacak Olan Yer ve Amacı       :  Hastane Büfe, Çay Ocağı ve Kantin Yerleri

Kiralanacak Olan Yüzölçümü (m2) :  Aşur Aksu Hastanesinde bulunan, kantin binası         20 (m2) kapalı ve 20 (m2) açık olmak üzere toplam    40 (m2) alan

Kiraya veren                                     :  Antalya İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği

2 - ANTALYA ATATÜRK DEVLET HASTANESİ

Taşınmaz No                                    :  3 (Antalya Atatürk Devlet Hastanesi kampüsünde)

Kiraya verilen taşınmazın:

İli:                                                    :  Antalya

İlçesi                                                :  Muratpaşa

Mahalle/Köyü                                  :

Mevkii                                             :  Üçgen Mah.

Pafta No / Cilt No                            :  ……/257

Ada no / Sayfa no                            :  6272/25540

Parsel No / Sıra No                          :  3/………

Yüzölçümü                                      :  Kira alanı; Bahçe Kafeterya 35 m2 kapalı ve 100 m2 açık alan, Acil Kafeterya 35 m2 kapalı ve 50 m açık alan ve yemekhane kafeterya 12 m2 kapalı ve 100 m2 açık alan, olmak üzere toplam 82 m2 kapalı ve 250 m2 açık alan

Hazine payı                                      :  Tam

İlk yıl Kira Bedeli                             : 

Kiralama Amacı                               :  Kantin-Büfe Yeri

Kiraya veren                                     :  Antalya İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği

 

İHALE BİLGİLERİ

Kiralanan yer ve Amacı

Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi ve Aşır Aksu Devlet Hastanesi ile Antalya Atatürk Devlet Hastanesi -Kantin, Büfe, Çay Ocağı Alanı

Kiralanan yüzölçümü/süresi

2 (İki) yıl süre ile Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi ve Aşır Aksu Devlet Hastanesi içerisindeki toplam 463 m2 alan ile Antalya Atatürk Devlet Hastanesi bünyesindeki 332 m2 alan

Tahmini kira bedeli

Antalya Eğitim Araştırma ve Aşır Aksu: 1.311.621,13-TL [1 (Bir) yıllık]

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi: 1.251.261,00 -TL [1 (Bir) yıllık]

Geçici teminat Tutarı

393.486,34 - TL (Antalya Eğitim Araştırma Hst.)

375.378,30 - TL (Antalya Atatürk Devlet Hastanesi) rayiç bedel üzerinden en az %30 (Yüzde Otuz)

Geçici Teminatın yatırılabileceği yer:

Teminat Mektubuna ilişkin açıklama:

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nin Halk Bankası Antalya Şubesi TR04 0001 2009 5700 0004 0000 84 IBAN no'lu hesabına yatırılması. Teminat mektubu alınması halinde bu tutarlarda ve süresiz

İhale Şekli

2886 Devlet İhale Kanunu 37. maddesi (Kapalı Teklif Usulü)

İhalenin yapılacağı Yer

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İhale Salonu (6. Kat)

Teklif Zarfının teslim edileceği Yer

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Evrak Kayıt Servisi

Doküman Bedeli

250,00-TL. (İki Yüz Elli Türk Lirası)

İhale tarih/saati

29.06.2016 Çarşamba günü Saat:10:00

4891/1-1


TAŞINMAZ SATILACAKTIR

Iğdır Valiliği Defterdarlık Milli Emlak Müdürlüğünden:

 

Sıra

No

Dosya No

Köy/

Mah.

Mevkii

Ada

Parsel

Yüzölçümü

m2

Hazine

Hissesi

Cinsi

İmar

Durumu

Tahmini

Bedel

Geçici

Teminat

İhale Tarihi

İhale

Saati

1

76010100963

Baharlı Mah.

-------

11

6

798,00

Tam

Bahçeli Kargir Ev

Ticaret Alanı

3.439.270,00 TL

343.927,00 TL

08/06/2016

09:00

 

1 - Yukarıda nitelikleri belirtilen taşınmaz malların 2886 sayılı Yasanın 45 inci maddesi uyarınca Açık Teklif Usulü ile 08/06/2016 Çarşamba Günü yukarıda belirtilen saatlerde Milli Emlak Müdürlüğünde teşekkül edecek komisyon huzurunda satış ihaleleri yapılacaktır.

2 - İsteklilerin ihaleye katılabilmesi için; gerçek kişilerde: yasal yerleşim yeri belgesi ile nüfus cüzdan fotokopisi, T.C kimlik numarası, tüzel kişilerde ise vergi kimlik numarası, noter tasdikli yetki belgesi ve imza sirküleri, ayrıca satın almak istedikleri taşınmaz mallara ait yatıracakları geçici teminat makbuzlarını veya banka teminat mektuplarını teyit yazısı ile birlikte ihale başlama saatine kadar komisyon başkanlığına teslim etmeleri zorunludur. Banka teminat mektubu verilmesi halinde “ teminat mektubunun geçici, süresiz limit içi olması ve teyit yazısının ibrazı gerekir.

3 - İhale işlem dosyası ve şartnameler mesai saatleri içerisinde Milli Emlak Müdürlüğünde görülebilir.

4 - Posta ile yapılacak müracaatlarda postadaki gecikmeler kabul edilemez.

5 - 4706 sayılı Kanun gereğince, Hazine tarafından yapılan taşınmaz mal satış işlemleri ve bu işlemler sırasında düzenlenen belgeler vergi ,resim ve harçtan (K.D.V., Karar Pulu ve Tapu harcı) müstesnadır. Satışı yapılan taşınmaz mallar satış tarihini takip eden yıldan itibaren 5 yıl süre ile emlak vergisine tabi değildir. İhale bedeli defaten ödenebileceği gibi, talep edilmesi ve ihale bedeli belediye ve mücavir alan sınırları içerisinde 5.000,00.-TL, bu sınırlar dışında ise 1.000,00 TL ve üzeri olması halinde, bu bedelin 1/4'ü peşin kalan kısmına kanuni faiz uygulanmak suretiyle 24 ay vade 8 eşit taksit yapılabilmektedir.

8 - Komisyon ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir. İhale bilgileri, Türkiye genelinde, www.milliemlak.gov.tr adresinden öğrenilebilir.

Tel: 0 476 227 66 06 - 227 96 22

İlan olunur.

5046/1-1


TAŞINMAZLAR SATILACAKTIR

Tarsus Belediye Başkanlığından:

Madde 1 - Mülkiyeti Tarsus Belediyesine ait taşınmazlar 08/06/2016 tarihinde yapılacak ihale ile satılacaktır.

Madde 2 - Satışı yapılacak taşınmazların niteliği, muhammen bedeli, geçici teminatı ihale tarihi ve saati aşağıdadır.

 

S. No

Mahalle

Ada

Parsel

Mevkii Kat/Bağ

Böl. No

Niteliği

Arsa

Payı

Alan

(m²)

Muhammen

Bedel (TL)

Geçici

Teminat (TL)

KDV

İhale Tarihi

İhale

Saati

1

Yeni

4442/2

__

Arsa

 

800,00

800.000.00

24.000.00

__

08.06.2016

11:00

2

Yeni

4446/2

__

Arsa

 

801,00

1.001.250.00

30.037.50

__

08.06.2016

11:05

3

Yeni

4446/3

__

Arsa

 

1.358,00

1.697.500.00

50.925.00

__

08.06.2016

11:10

4

İnceark

649/17

Tarsus Lisesi Karşısı

Kat:4 No: 9

Mesken

34/715

118,00

140.000.00

4.200.00

__

08.06.2016

11:15

5

Mithatpaşa

4578/1

Üzümlü Kavşak Giray Apt.

Kat:4 No: 14

Mesken

50/1573

150,00

180.000,00

5.400.00

__

08.06.2016

11:20

6

Mithatpaşa

3922/11

Öğretmenler Mh. Barlas Apt. Zemin Kat No: 10

İşyeri

106/544

60,00

80.000,00

2.400.00

__

08.06.2016

11:25

7

Caminur

267/116

Kleopatra Civarı Tıp Merkezi

Bina ve Arsası

 

821,00

1.750.000,00

52.500.00

__

08.06.2016

11:30

8

Mithatpaşa

1161/47

__

Arsa

 

163,00

52.975.00

1.589.25

__

08.06.2016

11:35

9

Mithatpaşa

1169/29

__

Arsa

 

255,00

63.750.00

1.912.50

__

08.06.2016

11:40

10

Mithatpaşa

1181/70

__

Arsa

 

207,00

51.750.00

1.552.50

__

08.06.2016

11:45

11

Mithatpaşa

1320/14

__

Arsa

 

344,00

111.800.00

3.354.00

__

08.06.2016

11:50

12

Mithatpaşa

1326/184

__

Arsa

 

190,00

52.250.00

1.567.50

__

08.06.2016

11:55

13

Mithatpaşa

1341/16

__

Arsa

 

368,00

119.600.00

3.588.00

__

08.06.2016

12:00

14

Ferahimşalvuz

1829/1

__

Arsa

 

3.125,00

1.562.500.00

46.875.00

__

08.06.2016

12:05

15

Girne

991/128

__

Arsa

 

842,00

252.600.00

7.578.00

__

08.06.2016

12:10

16

Kemalpaşa

2174/8

__

Arsa

 

613,00

183.900.00

5.517.00

__

08.06.2016

12:15

17

Şahin

2315/5

__

Arsa

 

342,00

85.500.00

2.565.00

__

08.06.2016

12:20

18

Şahin

3076/19

__

Arsa

 

303,00

60.600.00

1.818.00

__

08.06.2016

12:25

19

Şahin

4557/1

__

Arsa

 

393,00

98.250.00

2.947.50

__

08.06.2016

12:30

20

Şahin

4557/4

__

Arsa

 

332,00

74.700.00

2.241.00

__

08.06.2016

12:35

21

Şahin

4557/5

__

Arsa

 

429,00

107.250.00

3.217.50

__

08.06.2016

12:40

 

Madde 3 - Taşınmazlara ait satış ihalesi yukarıdaki listede belirtilen tarihe tesadüf eden gün ve saatte Tozkoparan Zahit Mahallesi Kasım Gülek Bulvarı Belediye Tesisleri İdari binada bulunan Belediye Encümen salonunda, Encümen huzurunda 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 35/A Maddesine göre kapalı teklif usulü ile yapılacaktır.

Madde 4 - Satışı yapılacak taşınmazların Geçici Teminatları muhammen bedelin % 3 (Üç) ü olup yukarıdaki tabloda her taşınmazın karşısına yazılmıştır.

Madde 5 - İhaleye girecek istekliler geçici teminatlarını;

a) Nakit olarak yatıracak olanlar Belediye Mali Hizmetler Müdürlüğü, Gelir Yöneticiliği veznesine ihalenin yapılacağı gün ve saat 09:30’ dan önce yatırması ve vezneden alınacak makbuzu dış zarfa koymaları gerekmektedir.

b) Banka teminat mektubu olarak verilecekse, Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığınca belirlenecek bankaların vereceği ve 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 27. maddesine uygun olarak düzenlenmiş iki yetkili tarafından onaylanmış şube veya Genel Müdürlükten TEYİTLİ ve SÜRESİZ olacaktır.

Madde 6) 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 6. Maddesinde belirtilen kişiler bu ihaleye giremez.

Madde 7) İhaleye katılabilmek için;

a) Hangi taşınmazın ihalesine katılmak istediğini belirten dilekçe,

b) İkametgâh ilmühaberi,

c) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,

d) Geçici Teminat makbuzu aslı,

e) Şartname bedel makbuzu aslı,

f)Tarsus Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü Gelir Yöneticiliğine kira, çtv, emlak vs. borcu bulunmadığına dair borcu yoktur yazısı,

g) İhaleye katılacak isteklinin noterden yılı içinde alınan imza sirküsü,

h) İstekli adına, vekâleten katılınıyor ise istekli adına teklifte bulunacak kişinin noterden alınan vekâletnamesi ile vekâleten katılanın yılı içinde alınmış noter tastikli imza sirküsü,

ı) Tüzel kişilerde ise yukarıdaki şartlardan ayrı olarak idare merkezinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret ve Sanayi Odasından veya benzeri bir makamdan ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış tüzel kişiliğin sicile kayıtlı olduğuna dair belge ile tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile yetkili olduklarını gösterir noterden yılı içinde alınmış vekâletname,

i) Dernek veya vakıf ise taşınmaz mal alma yetkisini gösterir genel kurul kararı ile teklifte bulunacak kimselerin noterden onaylı yetki belgelerini,

j) Ortak girişim olması halinde noter tasdikli ortak girişim beyannamesi,

k) 08/06/2016 tarihli ihale için Teklif Mektubu belgelerini, en geç 08/06/2016 Çarşamba günü saat 09.30’a kadar Tarsus Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü Kira Yöneticiliği ’ne teslim etmeleri gerekmektedir.

İlan olunur.

4508/1-1